Transfery lotniskowe

Czeka Cię męczący lot? Zapewnij sobie komfort i brak pośpiechu. Dzięki naszym transferom lotniskowym z prywatnym kierowcą, nie muszą Państwo martwić się o swoje bagaże czy też punktualność. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby zrealizować każdą Państwa prośbę odnośnie transferów lotniskowych. 

Transport międzymiastowy

Masz dosyć transportu publicznego? Taksówka międzymiastowa to alternatywny środek transportu. Nie musisz przejmować się niewygodnym sąsiedztwem współpasażerów, gdyż w taksówce znajdujesz się tylko Ty i wybrane przez Ciebie osoby. Taksówka z łatwością przewiezie również Twój bagaż, a jeżeli nagle będziesz chciał zrobić postój wystarczy, że poprosisz o to kierowcę. Ten środek transportu zapewnia wygodę, jak przy jeździe samochodem, a równocześnie nie zmusza Cię, do męczącego prowadzenia.

Pakiet eventowy/weselny

Potrzebujesz transportu dla gości weselnych? Oferujemy obsługę wesel i przyjęć okolicznościowych. Dajemy gwarancję punktualności oraz solidności naszych usług! To klient wybiera punkt początkowy i końcowy naszej podróży. Naszym głównym celem jest zadowolenie pasażerów jak i maksymalna jakość świadczonych przez nas usług, dlatego pozostajemy otwarci na wszelkie życzenia, uwagi i sugestie.

Transport na zamówienie

Idziesz na imprezę, spotkanie? Już nie musisz denerwować się i martwić o powrót do domu. Zadzwoń w ciągu dnia i zamów o określonej godzinie bezpieczny i sprawdzony transport. Kierowcy, którzy z pasją świadczą usługi, są dostępni przez całą dobę, dojadą i odwiozą bezpiecznie o każdej godzinie w dzień czy w nocy.